Tol Calen

Forum uczestników i sympatyków Fantastycznego Obozu RPG

Ogłoszenie

Sezon 2012 za nami! Teraz opracowujemy nowe pomysły i modyfikujemy świat, by w trakcie Zimówek zaprezentować Wam jeszcze więcej atrakcji - tak programowych, jak fabularnych :) Śledźcie nasze poczynania na Facebooku i tolcalen.pl :)

Zasady Forum

1. Na forum obowiązują zasady dobrego wychowania i kultury osobistej. Treści obelżywe, obraźliwe i nieadekwatne będą usuwane przez administrację, która wystosuje też odpowiednie konsekwencje dla winnych tego procederu użytkowników.

2. Na forum wskazane jest trzymanie się tematyki danego działu. Administracja zastrzega sobie możliwość przesuwania i/lub usuwania postów odbiegających od tematu lub naruszających zasady forum.

3. Wszyscy użytkownicy forum są zobowiązani do używania opcji "edytuj", by nie zaśmiecać wątków niepotrzebnymi postami.

4. Wszyscy użytkownicy forum są zobowiązani do zapoznania się z postami w wątku, w którym udzielają odpowiedzi, aby uniknąć powielania pytań i informacji.

5. Wszelkie animozje na tle osobistym użytkownicy forum powinni przenosić poza obręb widoczny publicznie (pw lub inne formy komunikacji).

6. Niestosowanie się do Zasad forum może mieć konsekwencje w postaci upomnienia publicznego, ujemnych punktów reputacji, oraz czasowej lub permanentnej banicji IP użytkownika.

7. Każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z wątkami "przyklejonymi", w których znajdują się zalecenia Administracji.

8. We wszelkich sytuacjach spornych i niejasnych ostatnie słowo należy do administracji, która zastrzega sobie również prawo do zmiany Zasad forum oraz egzekwowania ich bez udzielania wyjaśnień.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tol-calen.pun.pl